Gala Mobile Trends Awards

Rozwiązania mobilne odgrywają coraz większą rolę zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym. Dlatego właśnie one, jak żadne inne, zasługują na odpowiednie wyróżnienie. Nagrody Mobile Trends Awards są przyznawane corocznie dla najlepszych rozwiązań mobilnych minionego roku. 8 marca 2017 roku statuetki Mobile Trends Awards zostaną wręczone po raz szósty podczas uroczystej gali w Kijów.Centrum w Krakowie.

Udział w Mobile Trends Awards to świetna okazja na podniesienie swojej wartości w branży. Szansę na wygraną ma każda firma i instytucja promująca i wykorzystująca mobilność: agencje reklamowe i interaktywne, startupy, portale internetowe, firmy dostarczające treści na urządzenia mobilne czy producenci aplikacji.

Głosowanie internautów od 25 stycznia 2017 r. do 3 lutego 2017 r.

Gala Mobile Trends Awards 2016

8 marca 2017 - 19:00

Kijów.Centrum, Kraków, al. Krasińskiego 34

Dress code: strój koktailowy

 • zdjecie
 • zdjecie
nagroda

Laureaci

Laureatami nagród MTA dotychczas zostali między innymi: TVN, Knorr, Unilever Polska, Red Bull Polska, Ministerstwo Środowiska, Miasto Kraków, Raifeisen Polbank Grupa, Onet.pl, P4, Bank PeKaO, Cyfrowy Polsat i wiele innych.

Zasady

Podczas uroczystej gali 8 marca 2017 roku w Krakowie po raz szósty zostaną wręczone prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards. Najlepsze firmy i instytucje z branży mobilnych technologii otrzymają statuetki w 10 kategoriach. Ze zgłoszonych projektów zostaną wyłonione nominacje, z których Kapituła Konkursowa wyłoni zwycięzców. Głos mają również internauci – każdy będzie mógł oddać głos na swój ulubiony projekt lub firmę! Zwycięzcy głosowania internautów otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce i statuetkę. Podczas poprzednich edycji zostało wyróżnionych około 130 projektów. Regulamin Mobile Trends Awards

rules
MTA

Gwiazda MTA - Agnes Violin

Podczas wieczornej Gali, na scenie pojawi się utalentowana artystka, która wraz ze swoimi diamentowymi skrzypcami, przeniesie nas w zupełnie inny muzyczny wymiar. Agnes Violin, skrzypaczka światowego formatu, wyróżnia się niebywałą umiejętnością gry w rożnych stylach muzycznych. W trakcie Gali, zaprezentuje się w duecie Unique Ladies, w którym wystąpi wraz z Dj-ką. Tego nie da się opisać, to trzeba usłyszeć.

Kapituła konkursowa

 • Kamil Brzezinski

  Kamil Brzeziński

  Ekspert od nowych technologii internetowych. Cloud Solution Architect w Microsoft. W latach 2015-2016 Dyrektor ds. technologii w Edipresse Polska odpowiedzialny za strategię technologiczną i wdrożenia popularnych serwisów takich jak wizaz.pl, polki.pl czy party.pl. Od wielu lat tworzył i zarządzał popularnymi aplikacjami mobilnymi na polskim rynku. Wcześniej pracował dla takich firm jak Agora, Grupa Allegro czy GG Network, w których wprowadzał na rynek pierwsze aplikacje mobilne (Gadu-Gadu, Allegro, Ceneo, OLX, Sport.pl LIVE, Gazeta.pl LIVE, Plotek itp.) często wyprzedzające trendy. Prelegent wielu konferencji poświęconych tematyce mobile i IT. Certyfikowany Scrum Master i Product Owner kochający zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania. Autor kanałów odkuchni.tv i "Kamil Brzezinski" na YouTube, na których opisuje relacje ludzi z technologiami. Wykładowca, konsultant i szkoleniowiec. Wielki fan chmury publicznej. Prywatnie pilot małych samolotów i ojciec trójki dzieci.

 • Patryk Bukowiecki

  Patryk Bukowiecki

  Manager z dziesięcioletnim doświadczeniem i pasjonat technologii, z naciskiem na tę mobilną. Przedsiębiorca odpowiedzialny za kilkanaście najbardziej rozpoznawalnych polskich aplikacji mobilnych (współpracował m.in. z Radiem ZET, Demotywatorami, Open Finance, PAH, ELLE, KULT). Przez dwa lata stał na czele mobilnej rewolucji w Allegro.pl rozwijając kompetencje w zakresie aplikacji, RWD, UX. Na swoim smartfonie instaluje około 30 gier i aplikacji tygodniowo. Konsolowy gracz, fotograf, miłośnik psów.

 • Agnieszka Ferenc

  Agnieszka Ferenc

  Członek Grupy Roboczej Mobile Marketing IAB Polska. Kierownik Zespołu Rozwoju Produktu Reklamowego w Grupie Wirtualna Polska. Z branżą reklamową związana od 2008 r. W Grupie WP kieruje zespołem odpowiadającym za tworzenie i rozwój całościowej oferty reklamowej połączonych spółek. Tworzyła i rozwijała Multimedialną Sieć Reklamową Wirtualnej Polski, AdTotal. Kierowała grupą roboczą IAB Polska Mobile Marketing. Karierę zawodową rozpoczęła w Agencji Rezerw Materiałowych, gdzie odpowiadała m.in. za przygotowanie i realizację umów i przetargów publicznych związanych z branżą IT. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonatka mobile marketingu oraz technologii mobilnych.

 • Łukasz Kuc

  Łukasz Kuc

  Dyrektor Biura Projektów Mobilnych i Internetowych w PKO Bank Polski. Od lipca 2014 roku odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie kanału mobilnego - w tym za aplikację bankowości mobilnej IKO oraz analizy zachowań klientów banku w kanałach elektronicznych. Wcześniej przez 4 lata pracował w Biurze Innowacji PKO Banku Polskiego gdzie m.in. współprowadził projekty rewitalizacji Szkolnych Kas Oszczędności i wdrożenia oferty PKO Junior. Zaprojektował i wdrożył pierwszy w Polsce i prawdopodobnie na świecie serwis bankowości internetowej dla dzieci poniżej 13 roku życia. Od 1999r. związany z branżą finansową, dla której przeprowadził wiele udanych projektów m.in. w internecie. Pasjonat internetu. Autor wielu użytecznych rozwiązań internetowych i mobilnych.

 • Bartłomiej Lewandowski

  Bartłomiej Lewandowski

  Dyrektor zarządzający firmy Mobter, która specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu rozwiązań mobilnych dla banków i firm z branży „FinTech”. W branży IT od 13 lat. Pasjonat nowych technologii i baczny obserwator trendów w branży mobilnej. Zwolennik płatności mobilnych oraz miłośnik funkcjonalnych (a przy tym ładnych) aplikacji mobilnych. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 • Filip Miłoszewski

  Filip Miłoszewski

  Współzałożyciel i członek zarządu Listonic, działający w branży mobile od 2008 roku. Zaangażowany w rozwój listy zakupów Listonic – jednej z najpopularniejszych polskich aplikacji mobilnych oraz pionierskich projektów m-commerce: Zamów Zakupy i Kupony Żbik. W wolnym czasie współtworzy liberalny magazyn Liberte!. Z wykształcenia programista (Politechnika Łódzka/Coventry University), z zamiłowania webdeveloper, wieczorami jeździ na rowerze, odpoczywa przy dobrych standupach. @milof na twitterze i facebooku.

 • Marek Przystaś

  Marek Przystaś

  Twórca studia Duckie Deck. Tworzy gry dla najmłodszych użytkowników tabletów i smartfonów, przy okazji generując miliony uśmiechów na całym świecie. Firma została wyróżniona podczas Launch Education & Kids w Dolinie Krzemowej oraz SXSW Education w Texasie.

 • Bartek Pucek

  Bartek Pucek

  Jako Head of Mobile & Digital Projects jest odpowiedzialny za strategię mobile, rozwój portfolio i zaangażowania użytkowników w ramach mobile web i aplikacji. Działając w każdym aspekcie biznesu związanego z rynkiem mobile: od produktu, przez design, development, marketing po transformację i edukację organizacji. Ukończył Executive Education na Stanford Graduate School of Business w Strategic Marketing Management oraz Digital Marketing.

 • Robert Rachwał

  Robert Rachwał

  Absolwent Elektronicznego Przetwarzania Informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, właściciel firmy ClickMaster Polska specjalizującej się w tworzeniu dedykowanych stron mobilnych oraz stron responsywnych (RWD). Autor raportu na temat mobilnego Internetu (kwiecień 2011). Pasjonat najnowszych technologii i nowych mediów. Pomysłodawca i główny realizator Mobile Trends Conference oraz Mobile Trends Awards, redaktor naczelny serwisu MobileTrends.pl

 • Vitaliy Rudnytskiy

  Vitaliy Rudnytskiy

  Pracuje w globalnym zespole Developer Relations w firmie SAP. W centrum zainteresowań: technologie mobilne, rozwiązania Big Data i Fast Data, analityka oraz wizualizacja danych. Absolwent Politechniki Wrocławskiej i studiów podyplomowych na SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako konsultant technologiczny najpierw w Polsce, potem w USA w Dolinie Krzemowej. Blogger, autor, prelegent na konferencjach po obu stronach Atlantyku. W 2010 roku wybrany do grupy SAP Mentors – osób uznawanych za najbardziej wpływowe w społeczności technologicznej SAP. Od kilku lat z powrotem w Polsce, mieszka we Wrocławiu i oddaje się pasji kolekcjonowania starych grafik tego ukochanego miasta.

 • Tomasz Witt

  Tomasz Witt

  Przedsiębiorca działający od 2001 roku w branży mobilnej, ekspert w zakresie produkcji aplikacji. Jest twórcą i prezesem grupy Norbsoft (Norbsoft, app2you, Norbsoft Mobile Ltd w Kanadzie, Norbsoft Łódź, mobiCreative) tworzącej od 2003 roku innowacyjne rozwiązania na rynku mobilnych aplikacji (w sumie prawie 200 realizacji). Do grona klientów grupy Norbsoft należą takie firmy jak SkyCash, British American Tobacco, Electronic Arts, MAN Truck & Bus, NN Investment Partners TFI, Oriflame, Samsung, Scania. Absolwent Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego, a także wykładowca studiów podyplomowych Wydziału Informatyki na Politechnice Białostockiej. Prywatnie pasjonat sportowych samochodów, wyścigów na torach, a także telefonów komórkowych – jego kolekcja obejmuje ponad 170 różnych modeli telefonów od najstarszych walizkowych do najnowszych, zaawansowanych technicznie. Część kolekcji telefonów prezentowana jest w ramach wystawy stałej w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu.

 • Maciek Wiktorowski

  Maciek Wiktorowski

  Head of Product w Sizmek Inc., dostawcy technologii marketingu mobilnego. Dawniej dyrektor ds. rozwoju produktów portalowych w Interia.pl. Autor pierwszego w Polsce doktoratu poświęconego strategiom zarządzania ofertą produktów mobilnych na rynku polskich mediów, wykładowca akademicki i autor wielu artykułów branżowych.

Bądźmy w kontakcie

Bądź na bieżąco! Śledź nas w social mediach oraz dołącz do newslettera. W ten sposób jako pierwszy otrzymasz informacje o rozpoczęciu przedsprzedaży biletów, zapisach na call for papers oraz zgłoszeniach do nagród Mobile Trends Awards!

 • fb
 • twitter
 • instagram
 • linkedIn
 • youtube

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Czytaj więcej...

Akceptuję